Каша з гарбуза з рисом і молоком

Каша з гарбуза з рисом і молоком – оплески забезпечені. Рум’яна красуня: каша з гарбуза з рисом і молоком на плиті і в духовці

Каша з гарбуза з рисом і молоком

Рецептів каш з гарбуза – величезна кількість. Ніжна гарбузово-рисова каша чудово виходить, навіть будучи звареної на воді.

Ну а якщо блюдо не поспішаючи нудиться на молоці, то не тільки зберігає всю користь застосованих інгредієнтів, але і стає ніжним і чудово красивим.

Каша з гарбуза з рисом і молоком – загальні принципи приготування

• Молочну гарбузову кашу з рисом на плиті варять тільки в товстостінній каструлі. Використовуючи вогнетривкий посуд або горщики, її тушкують в духовці. Можна таку кашку зварити і в мультиварці. Приготування в каструлі вимагає постійної уваги. За кашею треба спостерігати, щоб вона не пригоріла або не втекла. Використання духовки або мультиварки набагато спрощує процес.

• У приготуванні використовують відокремлену від шкірки і насіння, м’якоть зрілого овоча. Зеленувату і рихлу її частина так видаляють. Гарбузову м’якоть дрібно нарізають, довільної форми шматочками або натирають на крупній тертці і готують разом з рисом. Часто її попередньо відварюють окремо у воді або молоці і, перетерши через сито або розім’явши товкачиком, з’єднують з рисом.

• Який рис краще взяти для каші? Це, швидше за все, справа смаку. Якщо хочуть отримати розсипчасте блюдо, використовують длиннозерную рисову крупу, для в’язкої каші краще брати «пузатенький» рис, округлої форми.

• Рисову крупу ретельно промивають холодною водою на ситі і потім добре обсушують, залишивши в ньому. Якщо не зцідити рідину, порушаться рекомендовані рецептурою пропорції і страва вийде іншої консистенції. Варити рис, щоб він став розсипчастим – ціла наука!

• Що стосується молока – згодиться будь, лише б воно було свіжим. Його зазвичай додають, після того як проварили гарбуз у воді і з’єднали її з рисом. Початківець подкисать продукт при закипанні згорнеться, і всі продукти доведеться викинути. Варто відзначити, що чим вища жирність молока, тим більше шансів у кашки підгоріти. Тому надто жирне, тим більше, домашнє, краще розбавити водою.

• Каша з гарбуза з рисом і молоком, як і будь-яка інша, любить масло. Його додають безпосередньо в процесі приготування або після. Можна додатково покласти по шматочку в кожну тарілочку – як говориться: «кашу маслом не зіпсуєш», а тим більше таку.