Гратен з фаршем – запікаємо картоплю по-французьки! Готуємо ситний і смачний гратен з фаршем і помідорами, грибами, кабачками

Гратен – французьке блюдо, яке нагадує нашу запіканку. Воно може складатися з різних інгредієнтів. Часто для начинки використовують фарш. Це один з найбільш зручних і смачних варіантів. Тут можна познайомитися з кращими рецептами.

Гратен з фаршем – запікаємо картоплю по французьки! Готуємо ситний і смачний гратен з фаршем і помідорами, грибами, кабачками

Гратен з фаршем – загальні принципи приготування

Фарш для страви можна використовувати різний і не тільки з м’яса. З рибою теж виходить дуже непогано, якщо правильно поєднувати продукти. Нижче є дуже цікавий рецепт. В начинку можна додавати різні спеції, овочі, яйця, сир і інші інгредієнти. Дивовижно виходить з грибами. Види добавок залежать від особистого смаку і вказівок в рецептурі.

Дуже часто гратен готують з картоплі. Його використовують у сирому вигляді, нічого попередньо відварювати або пропарювати тощо не потрібно. Але зустрічаються рецепти з кабачками, баклажанами, цвітною капустою (броколі). Збирається запіканка у змащеній формі, начинка з фаршу прокладається один раз посередині. Зазвичай використовується заливка. Класичний гратен покривають борошняний крихтою з маслом, але часто просто замінюють сиром, іноді додають мелені сухарі.