Геркулесова каша в мультиварці

Геркулесова каша в мультиварці: молочна, овочева, м’ясна. Десертні і ситні страви з геркулесову каші в мультиварці

Геркулесова каша в мультиварці

Якщо вівсянку традиційно вважають англійським національним блюдом, то вже «Геркулес» – виключно вітчизняний винахід. Правильно приготовані пластівці, та з обов’язковими добавками, справді, здатні надати організму небачений приплив сил. А ще це просто смачно і серед пропонованих рецептів цілком можна вибрати собі до душі.

Геркулесова каша в мультиварці – загальні принципи приготування

• Геркулесова каша готується з однойменних вівсяних пластівців. Їх можна придбати на вагу або вже розфасованими. Вагові пластівці трохи відрізняються від фасованих. Страви, приготовані з них, виходять більш грубими. Якщо пластівці з пачки можна не промивати, то придбані на вагу бажано промити. В них нерідко знаходиться сміття.

• Геркулес варять на опції «Каша» або «Молочна каша». Швидкість приготування залежить від якості вівсяних пластівців і займає від чверті години до 30 хвилин.

• Тоненькі пластинки пластівців не вимагають тривалої варіння. Їх досить довести в молоці або воді до кипіння і залишити під закритою кришкою мультикастрюли на деякий час.

• Кількість пластівців і рідини залежить від того, яку густину ви хочете отримати. Оптимальні пропорції для геркулесову каші в мультиварці: один до двох. Два склянки рідини на такий же за обсягом склянку пластівців. Більш рідка консистенція вийде, якщо взяти від трьох до чотирьох склянок рідини на цю ж кількість пластівців.

• «Геркулес» готують як на молоці, так і на воді. У страву додають свіжі ягоди, банани, сухофрукти, запечені овочі або шоколад. Часто готують кашу на воді з какао, отримуючи тим самим шоколадну. Нерідко додають сир і збиті вершки, або змішують з вареним згущеним молоком.

• Підсолоджують і підсолюють геркулесову кашу по своєму смаку. Часто цього робити не потрібно, тому що додаються до неї продукти містять у собі достатню кількість солі або цукру. При бажанні можна страва ароматизувати ваніліном або корицею.