Чебуреки з картоплею

Чебуреки з картоплею – ось це поворот! Рецепти поживних чебуреків з картоплею та салом, грибами, цибулею, фаршем, сиром

Чебуреки з картоплею

Чебуреки з картоплею – це всього лише варіація знаменитих татарських пиріжків. Але, тим не менш, страва має масу шанувальників. Воно допоможе в піст, під час фінансової кризи чи врятує положення, коли фаршу залишилося зовсім трохи, а поласувати смачними чебуреками хочеться.

Чебуреки з картоплею – загальні принципи приготування

Тісто для чебуреків з картоплею і м’ясом однакове, зазвичай просте і прісне. Його можна місити звичайним або заварним способом на воді, молоці, кефірі, пиві. Рецептів дуже багато, добірка самих цікавих трохи нижче.

Картопля для чебуреків використовується відварний. Його натирають або подрібнюють до пюре. Класичними добавками служать цибулю і масло.

Що ще кладуть начинку:

• гриби;

• сало, м’ясні продукти;

• печінка;

• сир.

Для смаку можна додавати різні спеції, часник, зелень петрушки або кропу. Формують такі чебуреки звичайним способом, надаючи пиріжкам вид півмісяців (півкола). Трохи нижче описаний детальний процес.

Смажаться вироби на сковорідці в олії. Так як картопляна начинка вже приготовлена, потрібно лише підрум’янити тісто. Подавати чебуреки потрібно до столу відразу. Поки вони гарячі, ароматні й хрусткі.