Бефстроганов з печінки

Бефстроганов з печінки – найніжніший субпродукт в соусі. Рецепти бефстроганов з печінки: яловичої, телячої, свинячої

Бефстроганов з печінки

Бефстроганов – блюдо, відоме і улюблене практично у всьому світі.

Класичний рецепт передбачає використання яловичини, але часи йдуть, кожен приносить блюдо щось своє.

І ось, бефстроганов готують не тільки з яловичого м’яса, але також зі свинини, курки і навіть печінки.

Бефстроганов з печінки виходить особливо ніжним і соковитим, а його незаперечною перевагою є швидкість у приготуванні.

Бефстроганов з печінки – загальні принципи приготування

До вибору основного інгредієнта – печінки – треба підходити ретельно й тоді страва неодмінно вдасться.

• Сама ніжна і смачна печінка у молодої тварини. Найбільше цінується теляча печінка, вона не тільки смачна, але і поживна. Розмір телячої печінки не перевищує двох з половиною кілограмів, за структурою вона однорідна, приємна на дотик, колір від блідо-коричневого до червоного.

Яловича печінка побільше, її вага може сягнути п’яти кілограмів. Колір печінки зазвичай темно червоно-коричневий. Смак у неї різкіше, ніж у телячої, тому перед приготуванням рекомендують її замочити на кілька годин у молоці.

Свиняча печінка невелика, до 2,5 кг. Колір зазвичай червоний або темно-коричневий. Відрізнити її від інших видів печінки можна за пухкою структурою на зрізі.

• Якісна печінка на дотик гладка, трохи волога, але не липка. Надто світла печінка може означати, що її перед реалізацією вимочували, в цьому випадку можна проткнути субпродукт і подивитися на колір крові. Червона кров означає, що продукт свіжий і його можна купувати.

• Від хорошого печінки виходить приємний специфічний аромат, неприємний кислуватий запах говорить про те, що продукт старий або зіпсований.

• На печінці обов’язково має стояти клеймо, що свідчив про те, що продукт пройшов перевірку якості в спеціальній службі.

• Якщо ви купуєте заморожений продукт, то обов’язково подивіться, чи немає на продукті темних чи світлих плям, сірого нальоту.

• Також для приготування бефстроганова можна використовувати курячу або індюшачу печінку.

Печінка перед приготуванням миють, видаляють плівку і прожилки і нарізають довгими неширокими шматочками.

До складу страви крім печінки зазвичай входять і такі продукти, як цибуля, сметана, томатна паста, сіль і спеції. Це основні інгредієнти, але простір для фантазії безмежний і сміливо можна експериментувати – додавати овочі, гриби і навіть сухофрукти.