Баклажани на сковороді

Як приготувати баклажани на сковороді смачно і швидко. Страви з баклажанів на сковороді з сиром, зеленню і овочами.

Баклажани на сковороді

З баклажанів можна приготувати дуже багато простих і швидких страв. Якщо хочеться чогось пікантного, смачного, але немудреного, «синенькі» підійдуть краще за всіх інших овочів. Вони доречні на повсякденному та святковому столі, в якості закуски і легкого гарніру.

Приготування баклажанів на сковороді займе мінімум часу. Навіть з маслом, на якому обсмажується овоч, блюдо вийде дієтичним, так як калорійність баклажана низька. Подати обсмажені «синенькі» можна до м’яса, рибі, птиці і навіть разварной крупі. Вони відмінно поєднуються з овочами, зеленню і сиром

Баклажани на сковороді – загальні принципи приготування

Як приготувати баклажани на сковороді – смачно і швидко? Насамперед позбавити від характерної для цього овочу гірчинки. Гірчить шкурка перестиглих плодів, тому потрібно або використовувати молоді баклажани, або зрізати шкірку і додатково вимочувати баклажанну м’якоть в підсоленій воді.

Плоди слід вимити, зрізати шкірку, нарізати очищену плід пластинками або кубиками (в залежності від рецепту) і залити підсоленою водою (чайна ложка солі на півлітра води). Через 20 хвилин воду злити, скибочки розкласти на паперовому рушнику і промокнути. Крім того, що сіль витягне з овоча гіркоту, вона зробить їх більш пружними. При смаженні оброблені таким чином шматочки вберуть набагато менше олії.

Є й інший спосіб прибрати гіркоту. Нарізані баклажани слід посолити кількома щедрими пучечками солі і залишити на 15-20 хвилин. Потім промити холодною водою, обсушити і використовувати за рецептом.