Холодець з свинини

Холодець з свинини: найкращі рецепти його приготування. Різноманіття інгредієнтів для варіння свинячого холодцю

Холодець з свинини

У всі часи невід’ємною рисою будь-якого святкового столу на Русі, був холодець.

Приготувати це воістину царський страву, до того ж досить-таки смачне і поживне, можна використовуючи різновид будь-якого м’яса з додаванням до нього різних його компонентів і складових.

Холодець з свинини – це дійсно ситна холодна закуска, яка традиційно займає почесне місце серед інших страв, у будь-якого кулінара, справжнього знавця смаку або у простого обивателя любить смачно поїсти.

Загальні принципи приготування холодцю зі свинини

Для того щоб приготувати таку холодну закуску, як холодець, необхідно знати і правильно використовувати загальні принципи приготування цієї страви:

• Для того щоб холодець застиг і вийшов насиченим консистенції для його приготування необхідно використовувати свинячі ніжки з заздалегідь обробленими копитцями (можна також додавати рульку і шкірку).

• Перед приготуванням холодцю його м’ясні складові краще піддати замочуванню. Так як ця процедура зробить шкірку м’якше і її надалі буде легше зчистити. Краще залиті водою м’ясні компоненти залишити на ніч, але можна обійтися і трьома годинами.

• Необхідно першу воду після закипання холодцю злити. Це дія забезпечить надалі прозорість бульйону і запобіжить можливу появу сального смаку у що приготувався страви.

• Солити і додавати спеції в холодець потрібно не раніше ніж через 3-4 години готування, щоб уникнути його пересолу.

• Потрібно зуміти правильно підібрати температурний режим для поступового, але повного застигання холодцю. Для цього ідеально підійде середня полиця холодильника.