Тушкована картопля з грибами в сметані

Смажена, запечена або тушкована картопля з грибами в сметані: байдужих немає! Прості рецепти картоплі з грибами в сметані

Тушкована картопля з грибами в сметані

Традиційне блюдо – смажена або тушкована картопелька з грибами, зеленню, цибулею або часником. В руках вмілої господині з нехитрих інгредієнтів виходить справжній шедевр кулінарного мистецтва. Картопля з грибами в сметані хороша для обіду і вечері, особливо якщо часу мало, а сім’я голодна. Правильно приготовлена, вона вийде такою смачною, що про м’ясо або рибу ніхто і згадає!

В ідеалі потрібно використовувати справжні лісові гриби, свіжі або сушені. Більш простий, але не менш смачний варіант – печериці або гливи, які «живуть» в супемаркетах круглий рік. Сметана ж може бути будь – більш або менш жирної, магазинної чи сільського. Звичайно, за традиційним рецептом потрібна саме жирна сільська сметанка. Але насправді нітрохи не гірше звичайна магазинна.

Приготувати картоплю з грибами в сметані можна різними способами: в сковорідці або в духовці, в горошках або мультиварці. За смаком вона може нагадувати відварну або запечену – тут вже кому як сподобається. Чудово доповнює смак страви свіжий кріп.