Сьомга у вершках

Сьомга у вершках – найцікавіші авторські рецепти. Секрети приготування сьомги в вершках з грибами, з картоплею, ікрою

Сьомга у вершках

Сьомга у вершках – більше святкове блюдо, ніж буденне. Однак порадувати своїх близьких людей серед тижня в самий звичайний день набагато легше, ніж може здатися.

Готуватися сьомга просто і швидко. Інгредієнти, що входять до складу страви, доступні, за винятком хіба що самої сьомги.

Але зрідка побалувати себе і свою сім’ю корисним і неймовірно смачною стравою не тільки можна, а навіть потрібно.

Сьомга у вершках – загальні принципи приготування

Без всякого сумніву, сьомга, як і будь-які інші морські мешканці, містить масу корисних речовин, але це ще не все. В її складі велику кількість меланіну, що сприятливо впливає на клітини організму, надаючи омолоджуючу дію. Тому ця риба обов’язково повинна входити в раціон людини.

Для приготування сьомги в вершках, можна придбати, як цілу рибу, так і її філейну частину або стейки. Ціни приблизно однакові, проте переваги обробленої риби незаперечні. Немає необхідності возитися, знімаючи шкіру, зрізуючи плавники і видаляючи кісточки.

Сьомгу у вершках можна приготувати без яких-небудь добавок в якості основи для таких гарнірів, як рис, картопля, горошок, овочі. Також при приготуванні можна додати додаткові інгредієнти, наприклад, макарони, гриби, морепродукти, овочі, і отримати цілком самостійне блюдо. Все залежить від ваших смакових уподобань.

Крім солі і перцю в сьомгу з вершками можна додати і такі спеції, часник, пекучий і солодкий перець, майоран, кріп, кайенский перець, розмарин. Всі вони прекрасно поєднуються з рибою і доповнюють блюдо своїм ароматом.

Прикрашають готову рибку гілочками зелені: петрушкою, розмарином, кропом; маслинами, оливками, червоною ікрою.