Смажені кальмари з цибулею

Смажені кальмари з цибулею – доступне екзотичне задоволення. Рецепти смажених кальмарів з цибулею в сметані

Смажені кальмари з цибулею

Страви, приготовлені з морського молюска кальмара, сьогодні досить популярні. І це не дивно, адже процес цей нескладний.

Але головне, що м’ясо кальмара містить безліч корисних елементів. У ньому абсолютно відсутній холестерин. Навпаки, речовини, які вміщує в собі молюск, сприяють стабілізації його рівня в крові.

М’ясо мешканця морських просторів приємне і ніжне. Воно значно корисніше, ніж яловичина і птиця.

Так чому ж не користуватися такими величезними плюсами і не готувати страви з кальмарів? Тим більше, що крім відмінного страви отримуємо бонус: прекрасну і дієву профілактику серцевих захворювань.

Смажені кальмари з цибулею – загальні принципи приготування

Важливо правильно приготувати кальмар. Тоді будь-яку страву з цього молюска буде пухкенький і соковитим. Для кальмарів актуальним є те, щоб після приготування вони не нагадували шматок гуми.

Краще використовувати охолоджені кальмари, але підійдуть і заморожені.

Перед готуванням молюски необхідно повністю розморозити при кімнатній температурі.

Якщо ціла тушка – спочатку виймаємо нутрощі і хітинову пластинку, схожу на плоский шматок спагетті.

Коли в наявності випотрошена тушка, то роботи зменшується.

Кальмар покритий плівкою, яку потрібно зняти. У свіжих молюсків вона легко забирається. Якщо ж готуємо раніше заморожену тушку, то поступаємо таким чином. Кальмар заливаємо окропом або опускаємо в каструлю на десять секунд. Потім тушку треба перекласти в холодну воду. Шкірка зніметься запросто.

Як правило, кальмари нарізати кільцями або півкільцями.

Смажаться вони швидко. На великому вогні кільця готуються три чи чотири хвилини. При використанні цибулі та інших овочів знадобитися ще стільки ж часу.

У страву додається часник, зелень, помідори, морква. Якщо зайнятися приготуванням смажених кальмарів з цибулею в сметані і додати домашній майонез, то вийде дуже незвичайна страва.

Смажиться страву на пісному маслі, можна додати вершкове.