Рагу з гарбуза з овочами

Рагу з гарбуза з овочами – запечене, тушковану і в мультиварці. Рецепти овочевого рагу з гарбузом в щоденному меню

Рагу з гарбуза з овочами

Що ми ще не готували із страви з гарбуза?

Пироги були, каші теж. А рагу?

Як, ви ніколи не пробували овочевого рагу з гарбузом?!

Ну, це нескладно виправити – компоненти як в будь-якому іншому рагу, готується «на льоту», а з’їдається чи не швидше.

Овочеве рагу з гарбузом – загальні принципи приготування

• Овочеве рагу з гарбуза можна згасити в глибокій товстостінній сковороді, або мультиварці, запекти за допомогою духовки в глиняних горщиках або в рукаві.

• У приготуванні використовуються практично будь-які овочі, завжди є під рукою як свіжі, так і заморожені. Овочеве рагу з гарбузом часто готують із капустою, кабачками, картоплею, баклажанами, солодким перцем, квасолею. Нерідко в нього додають томати, гриби, горошок, м’ясо птиці. Незмінні складові будь-якого овочевого рагу – морква і цибуля.

• Попередня підготовка овочів полягає в ретельному промиванні під водою, очищення від шкірки і подрібненні. Їх нарізають брусочками або кубиками, намагаючись витримати єдиний розмір – не більше півтора сантиметрів.

• Додаються до блюдо баклажани потребують окремої підготовки, шматочки овоча потрібно вимочити в сольовому розчині, або витримати нетривалий час, пересипавши сіллю. Це допоможе позбутися від характерної цього овочу гіркоти.

• При гасінні продукти закладають в певній послідовності, починаючи з тих, які готуються довше. Гарбуз закладається практично в кінці. В мультиварці страву слід готувати на двох режимах. Спочатку продукти обсмажують в режимі випічки, після чого доводять до готовності на опції «Гасіння». З приготуванням в духовці все набагато простіше: всі складові закладають в призначену для запікання тару і готують при 180 градусах, вказана у рецептурі час.

• Овочеве рагу смачно як гарячим, так і охолодженим. Його можна подавати самостійно або з гарніром. В його якості, до такої страви найкраще підходить відварна картопля або приготоване з нього пюре.