Рагу в горщиках в духовці

Рагу в горщиках в духовці: рецепти і секрети. Як приготувати овочеве, м’ясне, грибне рагу в горщиках в духовці

Рагу в горщиках в духовці

Страви в горщиках в духовці завжди виходять ароматними, насиченими і смачними, ніж ті, що були приготовані в каструлі на плиті. Крім того при томлінні на невисоких, на відміну від тієї ж плити, температурах, практично всі інгредієнти овочевих і м’ясних рагу зберігають максимум корисних речовин і вітамінів.

Рагу в горщиках в духовці – загальні принципи приготування

Завдяки одночасній закладці овочів, м’яса, грибів і інших складових страви, рагу виходить смачніше, адже всі інгредієнти в процесі томління просочуються смаками і ароматами один одного.

Можна використовувати всілякі продукти, які вам подобаються. Навіть рагу з того, що є в холодильнику, вийде таким же смачним, як і з вишуканих овочів і інших компонентів. Тому яких-небудь обмежень у використанні продуктів немає.

Зазвичай все: овочі, м’ясо та інше промивають, очищають і ріжуть шматочками приблизно однакового розміру. Одні з них вимагають попередню обжарку: наприклад, м’ясо, гриби, картопля. Більш ніжні і швидкі в приготуванні продукти укладаються відразу в горщик.

Рагу можна приправити спеціями, тертим сиром, якими соусами. Для соковитості і ситності в горщики також рекомендують класти по невеликому шматочку вершкового масла.

Час приготування рагу в горщиках в духовці залежить від використовуваних продуктів і варіюється від 20 хвилин до 1,5 годин.