Молода картопля в мультиварці

Молода картопля в мультиварці – смачне блюдо осені. Рецепт молодої картоплі в мультиварці: печеної, смаженої, тушкованої

Молода картопля в мультиварці

Осінь щедра на подарунки. Особливо популярний на початку осені молода картопля. Готувати його можна в духовці, в сковороді, дуже смачною виходить молода картопля в мультиварці. Давно відомо, що картопля не тільки джерело вітамінів, але і незрівнянно смачний і різноманітний у приготуванні продукт. Готується він легко, а на смак завжди різний. Пам’ятаєте, як Тося з фільму «Дівчата» перераховувала страви, приготовані з картоплі? Молода картопля відрізняється від звичайного трохи, шкірка у нього дуже тонка, що її можна навіть не очищати, а просто добре промити. За своїм корисним властивостям молода картопля нітрохи не гірше зрілого.

Загальні принципи приготування молодої картоплі в мультиварці

Молода картопля хороший тим, що його не потрібно чистити, досить просто промити в прохолодній воді губкою для миття посуду, тільки чистою, без миючих і чистячих засобів.

Якщо ви хочете добитися чудової і хрусткої золотистої скоринки, відваріть картоплю до напівготовності в звичайній каструлі.

Молода картопля прекрасно поєднується з овочевими салатами, стравами з м’яса і риби.

Всі трави краще використовувати в сушеному вигляді.

При готуванні молодої картоплі використовуйте оливкову олію. Оскільки сам картопля – висококалорійний продукт, оливкова олія дозволяє трохи знизити калорійність страви в цілому.

Прикрашати молоду картоплю перед подачею на стіл бажано сумішшю трав: використовуйте листя базиліка і розмарину разом з кропом і петрушкою.