Котлети з фаршу нерки – делікатес по-домашньому. Соковиті і ніжні котлети з фаршу нерки з сиром, картоплею, зеленню

Яскраво-червоне м’ясо цієї риби, що належить до лососевим, відрізняється особливо ніжним смаком. Нерка підходить і для запікання, і для копчення, її можна смажити і тушити. А зробити з фаршу нерки по-справжньому смачні котлети допоможе наша добірка рецептів.

Котлети з фаршу нерки – делікатес по домашньому. Соковиті і ніжні котлети з фаршу нерки з сиром, картоплею, зеленню

Загальні принципи приготування котлет з фаршу нерки

У продажу зустрічається вже готовий фарш з цієї риби. Але якщо є можливість придбати стейки або тушку нерки, то приготувати з неї домашній фарш не так вже складно. Для цього необхідно обробити рибу, зняти шкіру, відділити філе, видаливши всі кісточки. Потім подрібнити його м’ясорубкою або блендером.

М’ясо нерки не дуже жирне. Тому, щоб котлети не вийшли сухими, до рибного фаршу іноді додають сало. Крім того, для пухкості і пишності кладуть розмочений у молоці або вершках білий хліб, для тієї ж мети використовується і манка.

Що ще кладуть у такі котлети? З спецій підійдуть чорний або червоний гострий перець, а також будь-яка приправа для риби. Добре поєднуються з червоним рибним фаршем кріп, петрушка і зелений лук. Також для соковитості додається цибуля ріпчаста, дрібно нашатковану або пробитий в блендері. Цікаві смакові відтінки вносить свіжий тертий корінь імбиру, а також соєвий соус – він, до речі, сам по собі дуже солоний, і фарш в цьому випадку можна додатково не солити. Є варіанти приготування котлеток з нерки з додаванням сиру, картоплі або фаршу інших сортів риби. Ці рецепти можна знайти нижче.