Картопля по-селянськи в мультиварці

Картопля по-селянськи в мультиварці: з овочами або м’ясом. Смачний і швидкий вечерю – картопля по-селянськи

Картопля по селянськи в мультиварці

Як приставка «по-домашньому» означає нескладне і смачне блюдо, так і «по-селянськи» вже співзвучно простим, якісним продуктам і мінімуму метушні з їх приготуванням.

Ну, а якщо ми готуємо сільські рецепти на сучасній кухні, чому не скористатися чудесами техніки?

Картопля по-селянськи в мультиварці – загальні принципи приготування

• Рецептів картоплі по-селянськи багато, і всі їх об’єднує простота, найдоступніший і мінімальний набір інгредієнтів і насичений аромат готового страви.

• Багатофункціональність мультиварки дозволяє, без використання додаткової посуду, «картопля по-селянськи» обсмажити в невеликій кількості олії, приготувати у фритюрі, запекти або злегка пригасити.

• Його можна приготувати з м’ясом, куркою або грибами. Ці продукти обсмажують до напівготовності або золотистого кольору в чашу мультиварки, і тільки після цього додають до них картоплю.

• Картоплю можна брати будь-як молоду, так і більш пізню. З молодих бульб шкірку не очищають, а лише ретельно промивають під краном, щоб змити залишки бруду. Великі і невеликі бульби нарізують часточками або брусочками. Дуже дрібні залишають цілком.

• Насичений аромат страви надають додані до нього спеції, прянощі, часник і свіжу зелень. Прянощі і спеції додають у процесі приготування. Свіжу зелень, дрібно рубають ножем, часник продавлюють пресом і посипають ними вже готову страву.