Іспанська тортилья. Відкриваємо секрети приготування іспанської тортильї в домашніх умовах

Однозначної думки з приводу того, що ж таке іспанська тортилья немає. Одні стверджують, що це омлет з картоплею. Інші, що це картопляний пиріг з додаванням яєць. Треті, що це запіканка.

Іспанська тортилья. Відкриваємо секрети приготування іспанської тортильї в домашніх умовах

Відомо, що спочатку до її складу входили картоплю, цибулю і яйця. З часом кулінарна думка внесла свої корективи, і різновидів тортильї стало стільки, що важко все перерахувати. Що б хто не говорив, в першу чергу, це дуже смачне блюдо і цього цілком достатньо, щоб приготувати його на своїй кухні.

Класична іспанська тортилья

Рецептура:

• картопля великий — 720 г;

• олія оливкова;

• сіль;

• яйця курячі великі — 4 шт.

Технологія:

1. Картоплю вимити. Зачистити від шкірки. Ще раз вимити. Нарізати нетовстим скибочкою.

2. У сковороді розігріти оливкову олію. Всипати в нього підготовлену картоплю. Готувати до м’якості на помірному вогні. Регулярно перемішувати, інакше продукт може підгоріти та смак тортильї буде зіпсований.

3. Коли картопля буде готовий, потрібно перемістити його в об’ємну миску за допомогою шумівки. Так зайвий жир залишиться в сковорідці.

4. У миску з картоплею розбити курячі яйця. Підсолити. Грунтовно вимішати вміст миски. Якщо вміст виходить густуватим, треба вбити ще одне яйце.

5. На ту ж сковорідку, на якій готувався картоплю, викласти отриману масу. Вирівняти її по поверхні. Для цього зручно скористатися силіконової лопаткою.

6. Готувати вміст сковорідки на малому вогні приблизно 20 хвилин, не більше. Цього часу вистачає, щоб майбутня тортилья пропеклась до потрібної міри.

7. Потім слід закрити сковорідку кришкою. Обережно перевернути сковороду, щоб тортилья опинилася на кришці. Потім дати тортильї зісковзнути назад на сковороду. Так верхня сторона опиниться внизу.

8. Готувати другу сторону близько 10 хвилин на помірному вогні. Потім зняти з плити. Перемістити на відповідне блюдо.

9. Перед подачею іспанську тортилью можна порціоніровать, або подати на стіл цілком і вже там нарізати на порції.

10. До страви можна подати будь-який соус на основі сметани або один із своїх улюблених.