Фрикадельки у вершковому соусі

Для любителів фрикадельок у вершковому соусі: нові рецепти. Як приготувати фрикадельки в вершковому соусі швидко і смачно

Фрикадельки у вершковому соусі

Фрикадельки – це вироби із фаршу.

Зазвичай вони мають невеликий розмір, трохи крупніше волоського горіха, і кулясту форму.

Їх можна смажити, тушкувати або запекти просто так, можна з томатом, але особливо смачні фрикадельки у вершковому соусі, тушковані або запечені в духовці.

Загальні принципи приготування фрикадельок з вершковому соусі

Готувати фрикадельки в вершковому соусі можна з будь-якого м’яса, птиці, риби і морепродуктів, наприклад з кальмарів. У соус, крім вершків, зазвичай додають часник і сир, а часто – і зелень. Можна використовувати і різні секретні» інгредієнти (каррі, песто і т. д.), це додасть фрикадельок у вершковому соусі більш цікавий і пікантний смак. Втім, вони і так дуже смачні. Особливо люблять цю страву діти.

Для фрикадельок у вершковому соусі слід приготувати фарш самостійно, а не купувати його в магазині в готовому вигляді. Крім того, так ви на сто відсотків будете впевнені в складі, ви ще й зможете вибрати ступінь подрібнення м’яса. Зазвичай рекомендується пропускати м’ясо, птицю або рибу через дрібнопористу ґрати, тоді фрикадельки в вершковому соусі вийдуть особливо ніжними. Але якщо ви не любите «пухові» рубані вироби, виберіть грати з більш великими осередками.

У фарш потрібно додати розмочену в молоці булку. В даному випадку міняти її на капусту недоцільно. А от замінити частину булочки сирою картоплиною цілком допустимо.

Прийнято також додавати у фарш для фрикадельок у вершковому соусі подрібнений ріпчаста цибулька. Але якщо ви не любите цибулю, замініть його часником і не турбуйтесь ні про що.

В якості гарніру до фрикадельок у вершковому соусі можна подати що завгодно: тушковані овочі, картоплю, рис або гречку, макаронні вироби.