Французький омлет

Французький омлет – надзвичайно соковито! Смачні французькі омлети за класичним рецептом і з начинками

Французький омлет

Французи, як кажуть, знають толк у вині і жінок. А ще в різних стравах. Ну, щодо жаб’ячих лапок ми, мабуть, на сей раз залишимося в невіданні, зате з задоволенням приготуємо і спробуємо дуже вдалий національний варіант омлету.

Французький омлет – загальні принципи приготування

• Французький омлет готують тільки наливаючи масу в сковороду. Вона обов’язково повинна бути покрита антипригарним покриттям, але якщо є масивна чавунна сковорідка з похилими краями, то кращого варіанту посуду не знайти. Для порції такого омлету з трьох яєць, підійде сковорода з внутрішнім діаметром близько 20 див.

• Особливість французького варіанту омлету полягає в правильному складі яєчної маси та її обсмажуванні на сковороді.

• Омлетная маса готується тільки з яєць. У неї рідко додають молоко або інші продукти. Яйця приправляють меленим перцем, потім підсолюють і ретельно розбовтують. Збивати до піни їх не потрібно, головне, щоб основа була однорідною.

• Обсмажують французький омлет при мінімальному нагріві, виливши яєчну суміш у добре розігріте вершкове масло. Нерідко частина масла вводять в омлетну масу. У процесі приготування сковороду кришкою не закривають, інакше вийде щось, більш схоже на пишне суфле.

• Французький омлет вважається готовим, коли його краю починають світлішати, але центр блюда при цьому залишається злегка рідкуватим. У цей момент його згортають рулетом і перекладають на тарілку. Якщо страву готують з начинкою, то страва просмажують сильніше, і обов’язково стежать, щоб його низ не пригорів.

• В начинку французького омлету можна покласти будь-які продукти, що гармонійно поєднуються між собою: овочі, рибу, свіжу зелень, ковбасні вироби і гриби. Начинку викладають по центру готового омлетного «коржа» і загортають на неї вільні краї. Будь-яку начинку завжди посипають подрібненим сиром.

• Загорнутий омлет злегка прогрівають, щоб розплавився сир добре і тільки після цього перекладають на тарілку, укладаючи швом вниз. На гарнір можна подати свіжі овочі.