Домашня шинка з індички

Домашня шинка з індички – дешевше і смачніше покупних різносолів. Пригощаємо чудовою закускою – шинкою з індички

Домашня шинка з індички

Домашня шинка – чудова альтернатива недешевим заводським ковбасним виробам.

Так, доводиться повозитися.

Так, бажано обзавестися спеціальним пристроєм – ветчинницей.

Зате скільки позитивних моментів – від упевненості в якості продукту і до можливості наварити шинки за різними рецептами.

Ну, хоч свою закусочну відкривай!

Шинка з індички – загальні принципи приготування

• Шинку з індички в домашніх умовах приготувати досить просто. Її можна запекти в духовці з цільного шматка індички або відварити в каструлі або мультиварці з рубленого м’яса. Запікають шинку на деко або у формі, а от для приготування вареної шинки знадобиться спеціальний пристрій – ветчинница. Але, незважаючи на такі тонкощі, винахідливі кулінари навчилися готувати варену шинку і без неї. Замість ветчинницы використовують пластикові пляшки, металізовані упаковки з-під соків і навіть жерстяні банки.

• Шинка з індички – пісне блюдо. Тому, обробляючи м’ясо, з шматочків завжди прибирають зайвий жир, а також вирізають сухожилля. Потім індичатину обсушують і подрібнюють згідно рецептурі. Її нарізують шматочками або подрібнюють м’ясорубкою. Іноді вже готовий фарш додатково подрібнюють блендером. Нерідко індиче м’ясо перед подрібненням відварюють.

• Готову варену шинку охолоджують прямо у формах. Спочатку при кімнатній температурі, а потім в холодильнику. Запекаемую в духовці охолоджують в духовій шафі при закритих дверцятах.

• Шинку з індички можна використовувати для приготування бутербродів або в якості святкової нарізки.