Цвітна капуста в мультиварці

Цвітна капуста в мультиварці – рецепти з фаршем, сосисками, грибами. Запіканка з кольорової капусти в мультиварці

Цвітна капуста в мультиварці

Симпатичні букетики цвітної капусти не настільки частий гість на нашій кухні, як її білокачанна сестриця.

Зате які дуже смачні і часом несподівані рецепти придумані спеціально для неї!

А якщо взятися за справу, озброївшись всім сучасним кухонним обладнанням, то й часу піде менше і страви можна скласти «на грані» кулінарного мистецтва.

Рецепти цвітної капусти в мультиварці – загальні принципи приготування

• Цвітна капуста відмінно гармонує з різними інгредієнтами, такими як гриби, м’ясом, овочі. М’ясо може бути взято у вигляді фаршу або нарізано шматочками. Страви із цвітної капусти в мультиварці готують на режимах «Смаження», «Гасіння» або «Випічка».

• Цвітну капусту беруть свіжої або замороженої. Щоб блюдо не вийшло жорстким, суцвіття перед приготуванням обов’язково витримують певний час на пару в мультиварці або бланшують.

• Вибираючи овоч, зверніть особливу увагу на його свіжість. Суцвіття довго зберігаються качанів, як правило, пофарбовані нерівномірно і мають темні плями. Качан нещільна і листя мляві. Такі овочі купувати небажано.

• Перед використанням качан ретельно промивають не дуже сильним струменем холодної води і відразу поділяють на суцвіття. Листя і качан обов’язково видаляють, вони для приготування не годяться. Суцвіття подрібнюють рідко, в основному їх готують цілком.