Цвітна капуста на пару

Рецепти цвітної капусти на пару: гострі, ароматні і навіть різнокольорові. Смачна дієта – готуємо цвітну капусту на пару

Цвітна капуста на пару

Парові блюда з кольорової капусти настільки популярні завдяки чудовому смаку. Кожен, хто коли-небудь працював з дієтичного раціону, чудово пам’ятає не самі приємні враження від смаку їжі. А от страви із цвітної капусти разюче відрізняються на загальному «дієтичному» тлі. Навіть такі жорсткі обмеження, як заборона на вживання смажених страв, здаються цілком придатними, якщо в меню присутній цвітна капуста.

Цвітна капуста на пару – загальні принципи приготування

• Пропарювати тощо цвітну капусту можна в спеціально призначених для цього пароварці або спорудити таку диво-каструльку самостійно з звичайній каструлі і друшляка. Так само можна скористатися і мультиварка. Принцип приготування на пару незмінний для будь-якого посуду, овочі укладають в решітчасту ємність і встановлюють над парою. Для приготування в пароварці використовують програму «Пар».

• У приготуванні на пару використовують як суцвіття, так і розрізані на частини качани. Щоб правильно поділити качан, його викладають на обробну дошку суцвіттями вниз і акуратно розрізають уздовж, посередині стовбура. Потім кожну половинку, так само по стовбуру, ділять на потрібну кількість шматків.

• Перед використанням, цвітну капусту рекомендується витримати деякий час в підсоленій воді. Така процедура не тільки допомагає краще вимити залишився сміття, сольовий розчин витравлює з суцвіть мешкають в них шкідників.

• Цвітну капусту в більшості випадків готують самостійно, а при подачі поливають спеціально приготованими соусами. Нерідко овоч пропарюють під сиром, з іншими овочами і курячим філе.