Запечені помідори з фаршем – соковито, смачно, оригінально. Підбірка кращих рецептів запечених помідорів з фаршем

Помідори, запечені з фаршем можна подавати як закуску або основну страву.

Запечені помідори з фаршем – соковито, смачно, оригінально. Підбірка кращих рецептів запечених помідорів з фаршем

Запечені помідори з фаршем – основні принципи приготування

Помідори з фаршем запікають кількома способами. Якщо їх будуть подавати в якості закуски, то овоч нарізають скибками середньої товщини, викладають на деко, злегка приправляють ароматними травами і накривають шаром фаршу. Лист відправляють в духовку і запікають приблизно десять хвилин. Потім посипають сиром і готують ще хвилин п’ять. Подають охолодженим.

Фаршировані помідори подають як самостійне блюдо. Для цього з помідорів зрізують верхівку, або плоди розрізають навпіл. Ложечкою вибирають м’якоть, залишаючи досить товсті стінки. М’якоть томатів потім використовують для приготування начинки або соусу.

Фарш використовують будь: свинячий, курячий, яловичий або змішаний. Його бажано приготувати самостійно з свіжого м’яса, але якщо такої можливості немає, можна використати покупний продукт.

В начинку з фаршу додають овочі, гриби, рис або інші наповнювачі. Все перемішують, приправляють пряними травами і солять. Підготовлені томати наповнюють фаршем і викладають в глибоку форму. Час випікання залежить від складу начинки.