Тріска під маринадом

Головна страва – тріска під маринадом. Рецепти м’якою і соковитою тріски під маринадом в духовці і мультиварці

Тріска під маринадом

Тріскові страви популярні і внаслідок поширеності самого продукту і завдяки його властивостям. Рідко яка риба так добре «тримає форму» та так інтенсивно вбирає соки оточуючих її продуктів. Смажиться вона, на диво, швидко, а от в духовці її краще трохи перетримати.

Досить великі тушки зручно нарізати порційними шматками, а мала кількість, точніше майже повна відсутність, кісточок в м’якоті дозволяє без зайвої побоювання подавати тріску дітям. Тут вже все залежить від маринаду, вгадавши один раз, ви отримаєте чудове блюдо, добре зберігається в холодильнику – соковите, корисне і поживне.

Тріска під маринадом – загальні принципи приготування

• М’ясо тріски саме по собі після смаження або відварювання виходить сухуватим, а тому рибку краще всього приготувати під овочевим маринадом. Щоб не ускладнювати технологію, риба і маринад готуються окремо. Після чого або варені обсмажені шматочки риби переслаиваются маринадом або змішуються з ним. Подальше приготування залежить від рецептури.

• Тріску під маринадом за класичним рецептом можна приготувати на сковороді згасити в мультиварці, запекти в духовці або просто перекласти маринадом і дати трохи постояти для просочення.

• Основні та незмінні компоненти овочевого маринаду для тріски за класичним рецептом – морква і цибуля, пасеровані на пісному маслі з томатом або свіжими помідорами. За класичною рецептурою маринад обов’язково повинен бути кисло-солодким. Тому овочі після пасерування з томатом додають столовий або винний оцет. Нерідко оцет замінюють лимоном або його соком, вином або кислими яблуками.

• Підсолоджують маринад цукровим піском, іноді замінюючи його медом. Спеції і прянощі додаються за смаком.