Рагу з яловичини

Готуємо смакоту – рагу з яловичини. Ситні і прості варіації на тему рагу з яловичини: з квасолею, чорносливом, грибами

Рагу з яловичини

Рагу – страва з класу «все, що знайшлося в холодильнику».

Не зовсім так на практиці, але, погортавши збірник рецептів, майже зі стовідсотковою точністю можна бути впевненим, що більшість наявних продуктів підуть в той, чи інший рецепт.

Овочеві рагу, крім доступності та корисності ще і надзвичайно смачні. Додаючи в них м’ясо, домагаються більш насиченого, «ситного» смаку і дійсно більшої калорійності страви.

Саме яловичина в овочевому рагу створює необхідний смаковий баланс, завдяки порівняно невисокої жирності і відсутності специфічного присмаку, властивого, наприклад, баранині.

Рагу з яловичини – загальні принципи приготування

• Щоб приготувати смачне і ситне рагу з яловичини, необов’язково мати кулінарний талант. З таким нескладним у приготуванні стравою зможе впоратися і недосвідчений кулінар.

• Для приготування страви з кухонного начиння знадобиться казан або досить глибока сковорода, то в чому буде обсмажуватися м’ясо, а потім довго постоїть саме рагу. Ще одна сковорідка потрібна для овочів, які після обжарювання з іншими продуктами додаються до м’яса.

• Сковороди і казан обов’язково повинні бути товстостінними. Саме в такому посуді продукти доходять до готовності рівномірно, а при тривалому гасінні страва не пригорає.

• Рагу з яловичини можна також приготувати і в мультиварці, в даній підбірці є рецепт рагу для мультиварки фірми Panasonic, оснащеної функціями «Випічка» і «Гасіння».

• Особливо смачним виходить рагу, коли його готують в духовці в горщиках. Страва не просто гаситься, а нудиться, вбираючи в себе всі аромати і смаки вихідних продуктів.

• Яловичина для рагу підійде в будь-якому вигляді: заморожена, охолоджена або свіжа. Заморожене м’ясо обов’язково заздалегідь розморозьте.

• В рагу з яловичини до м’яса, крім цибулі, можна додати будь-які овочі, гриби, сметану і навіть кисле молоко.

• Спеції та прянощі кладуть згідно рецептури або додають не надто пряні по своєму смаку.