Перловка з м’ясом в мультиварці

Розсипчаста перловка з м’ясом в мультиварці вийде завжди! Ситне блюдо з простих продуктів – рецепти перловки з м’ясом в мультиварці

Перловка з мясом в мультиварці

Кашка перлова, так звана «дріб 16», знайома всім служив в армії років десять тому, і більше.

Небилиць про неї розказано не менше, ніж про інопланетян, адже насправді цей продукт дуже корисний, а при невеликому намаганні кухаря ще й чудово смачний!

Правильно приготовлена з м’ясом, перлова розсипчаста каша якщо і не стане постійним стравою, то для різноманітності меню дуже навіть хороша.

Перловка з м’ясом в мультиварці – загальні принципи приготування

• Перлову крупу в обов’язковому порядку попередньо заливають холодною водою і вимочують протягом кількох годин. Щоб зерна перловки розварилися швидше і краще замочувати бажано з вечора приблизно за 8-10 годин до приготування. Перед цим крупу обов’язково перебирають і багаторазово промивають. Набряклі зерна перекладають у друшляк і знову промивають.

• Перловку в мультиварці готують з будь-яким видом м’яса: бараниною, яловичиною, свининою чи птицею. М’ясо нарізають шматочками довільного розміру та форми або перекручують на м’ясорубці у фарш. Нерідко замість свіжого м’яса використовують тушонку.

• Шматочки м’яса або фарш обсмажують в режимі «Смаження» або «Випічки» до розм’якшення. Після чого засипають розмочену у воді перловку і продовжують готувати, змінивши режим мультиварки на «Плов» або «Каша». Тушонку додають у вже дійшла до готовності кашу і томят на «Підігріві».

• Разом з м’ясом в перловку часто додають гриби або овочі. Нерідко крупу готують, не змішуючи з м’ясом, у паровому контейнері мультиварки.

• Тривалість приготування страви залежить від того, скільки часу вымачивалась крупа і завжди уточнюється в рецептурі.