Омлет в мультиварці

Готуємо омлет в мультиварці: повітряний, рум’яний з ковбасою, сиром, зеленню. Як приготувати омлет в мультиварці – навчимо!

Омлет в мультиварці

Омлет, по суті, різновид яєчні бовтанки. Відрізняється він технологічно обов’язковим додаванням молока або кисломолочних продуктів, а зовні і на смак – більшою пишністю, м’якістю, ніжністю. Більшості омлети запам’яталися з дитсадкового меню, є такий рецепт і в нашій добірці.

Як приготувати омлет в мультиварці – загальні принципи приготування

• Омлет за допомогою мультиварці готують як у паровому контейнері, так і в варильної чаші. Для приготування на пару додатково будуть потрібні силіконові або звичайні формочки для випічки кексів.

• Рецептів омлетів багато, основна складова страви – злегка розпущені або добре збиті з молоком і сіллю яйця. Молоко нерідко замінюють сметаною або кефіром, а разом із сіллю перчать і вводять трохи цукру.

• Щоб отримати більш ситну страву готують омлет з овочами, ковбасою, м’ясом або рибою. Такі продукти обов’язково попередньо обсмажують і тільки після цього заливають яєчною масою. В паровий омлет можна додавати сир.

• Чашу мультиварки і формочки, приготовані для варіння на пару, обов’язково змащують жиром – рослинним або вершковим маслом. Це дозволяє легше отримати готову страву.

• Готують омлет на пару, так і в чаші не більш 20 хвилин і обов’язково залишають на деякий час (до 10 хв) під кришкою. Якщо мультиварку відкрити відразу після виконання виставленої програми, омлет швидко осяде.