Макарони з шинкою і сиром

Варимо, смажимо, запікаємо макарони з шинкою. Різні страви з найпростіших продуктів: макарони з шинкою і сиром

Макарони з шинкою і сиром

Макарошки, будь-яких форм і розмірів, чудовий швидкий гарнір. Ну а якщо підійти до неї творчо, то навіть з невеликого набору додаткових продуктів можна начаклувати самі різноманітні і мало схожі страви. Хочете – запіканку, а може, бажаєте згадати студентські роки?

Макарони з шинкою і сиром – загальні принципи приготування

• Більшість страв з макаронів з шинкою готуються з заздалегідь відварених макаронних виробів. Але є і такі страви, для готування яких використовуються і сухі макарони. Це відноситься до фаршированим м’ясним фаршем виробів і швидко приготовляемым страв на сковороді.

• Додавання до макаронів і шинки сиру, овочів дозволяє урізноманітнити «макаронне» меню. З макаронів з шинкою і сиром готують салати, запіканки, а ще під сиром, запікають фаршировані макаронні вироби, з додаванням прикопченного м’яса.

• Шинку беруть варену, так і прикопченную. Сир використовується тільки твердих сортів, з нейтральним смаком. М’ясо нарізають невеликими шматочками: кубиками, соломкою або брусочками, а сир натирають теркою.

• Сир може додаватися як у саму страву, так і використовуватися в якості посипання.

• Страви з макаронів з шинкою і сиром самі по собі дуже поживні, тому їх подають як самостійні страви, сервировав свіжими або консервованими овочами: помідорами, огірками.