Курячі рулетики з грибами і сиром

Курячі рулетики з грибами і сиром – варто постаратися. Хочете здивувати – приготуйте курячі рулетики з грибами і сиром

Курячі рулетики з грибами і сиром

Сир, гриби, курятина… далі продовжувати не варто.

Одних цих продуктів досить, щоб у дітвори загорілися очі і хто навострився вушка.

Такими стравами можна заманити до столу будь-якого єгозу.

Та мабуть, і чоловічу компанію, яка зібралася для обговорення нагальних проблем сучасності не так вже складно спокусити ароматами і дзвоном тарілок.

Повірте, варто спробувати.

Курячі рулетики з грибами і сиром – загальні принципи приготування

• Курячі рулетики згортають філе грудки або окостів. Грудку використовують без шкіри, а стегенця разом з нею. Філе нарізують пластами або перемелюють у фарш. Часто для приготування рулетиків спеціально купують шкіру курки або нарізаний смужками бекон, щоб загорнути начинку з рубленого м’яса і грибів у неї.

• Гриби можна взяти будь-які: гливи, печериці або лісові як свіжі, так і заморожені. Все залежить від смакових уподобань та можливостей. З грибів готують начинку, обсмажуючи їх шматочки з цибулею, або додають в соус, яким поливають вироби.

• Сир подрібнюють теркою або нарізають тонкими пластинами і додають в начинку, він може бути ропні або твердим. Особливий смак страви додає використання відразу двох видів сиру.

• Курячі рулетики з сиром і грибами запікають у духовці самостійно, у фользі або в спеціально приготованих заправках. Вироби з курячого фаршу можна і обсмажити на сковороді.

• Готові рулетики нарізають скибочками і прикрашають зеленню, подають як самостійне блюдо або з гарнірами з свіжих овочів, круп або картоплі.