Курка з гарбузом в духовці

Курка з гарбузом в духовці – страви з птиці без зайвих клопотів. Запікаємо цілком чи шматочками курку з гарбузом в духовці.

Курка з гарбузом в духовці

Курятину та страву з неї нерідко характеризують епітетом – «солодка», те ж саме говорять і про гарбузі.

Ну а якщо поєднати два продукту?

Ні, звичайно, піч солодкі пироги ми з такою начинкою не станемо, а от нафарширувати пташку гарбузом або просто запекти біле м’ясо в духовці – чому б і ні?

Курка з гарбузом в духовці – загальні принципи приготування

• З гарбузом можна запекти в духовці як цілісну курку, так і розділивши її на частини: грудку, ніжки, стегенця або просто порубати тушку шматками. Курятину бажано брати охолодженої, так легше визначити її якість. Якщо ж раніше придбане м’ясо птиці заморожене, його потрібно відтанути на повітрі, заздалегідь виклавши в миску.

• У більшості рецептур використовується гарбузова м’якоть, нарізана великими кубиками або брусочками. Для приготування запіканки гарбуз подрібнюють великою теркою. Нерідко запікають курку в духовці, використовуючи цілісну гарбуз як «горщик», в який поміщають шматочки гарбузової м’якоті і курку. Після чого овоч обертають у фольгу, щоб його шкірка не підгоріла.

• Всі страви з курки з гарбузом, поміщають в духовку тільки після її розігріву до 200 градусів і запікають рекомендоване рецептурою час.