Каннеллоні з фаршем – Італія на тарілці! Готуємо каннеллоні з фаршем та сиром, грибами, помідорами, шпинатом під смачними соусами

Готується просто, виглядає ефектно, виходить смачно. Каннеллоні, фаршировані м’ясним фаршем – саме таке блюдо. Цей вид італійської пасти нескладно знайти в супермаркеті. А далі залишається лише наповнити їх смачною начинкою і запекти під ароматним соусом.

Каннеллоні з фаршем   Італія на тарілці! Готуємо каннеллоні з фаршем та сиром, грибами, помідорами, шпинатом під смачними соусами

Загальні принципи приготування каннеллоні з фаршем

Відрізнити ці макарони від інших не складе праці. Це досить великі і довгі трубочки, їх діаметр – два-три сантиметри, довжина – десять сантиметрів. Дуже зручний розмір для фарширування. Саме так і готують каннеллоні. Їх наповнюють м’ясним фаршем ( можна взяти яловичий, свинячий, індичий або курячий), до якого додають також в різних варіаціях:

· сир;

· зелень, часто це шпинат;

· гриби;

· томати.

Начинені трубочки потім кладуть у форму і запікаються в соусі під сирною скоринкою. Класичні варіанти соусів – бешамель або томатний. Щоб каннеллоні пропеклися, соус повинен обов’язково закривати краю макаронів.