Біляші на кефірі

Біляші на кефірі – ніжна і хрустка випічка “на швидку руку”. Як приготувати біляші на кефірі з дріжджами і з содою

Біляші на кефірі

Немає, мабуть, людини, який би не любив біляші.

Ці гарячі, пухкі, соковиті, з хрустким тестом пиріжки з м’ясом користуються величезною популярністю.

Коли ви кусаєте шматочок біляша, вже геть забуваєш про те, що це не зовсім корисно, адже це неймовірно смачно.

Біляші на кефірі виходять не менш смачними і соковитими.

Біляші на кефірі – основні принципи приготування

Тісто на кефірі для біляшів готують двома способами: на соді й дріжджове. Звичайно, для дріжджового тіста кефір гріти не треба. Однак і холодним він не повинен бути. Тому дістаньте його з холодильника заздалегідь, щоб кефір став кімнатної температури. Крім кефіру, в тісто додають жир або олію, яйця і борошно. Незалежно від того, готуєте ви тісто на соді або дріжджах, залиште його на деякий час, щоб тісто відпочило і підійшло.

Начинку готують з фаршу або дрібно посіченого м’яса. Фарш може бути з будь-якого м’яса. Щоб біляші вийшли соковитими, в нього додають дрібно нарізаний ріпчаста цибулю. Всі приправляють спеціями і солять. Потім фарш вимішують.

З тіста роблять невеликі коржі, в центр кладуть начинку і збирають краю до центру. Бажано залишити заготовки на деякий час на расстойку.

Біляші обсмажують з двох боків у великій кількості олії і викладають на тарілку, застеливши її паперовим рушником. Але біляші можна не тільки обсмажувати, але і запікати в духовці. Такий спосіб приготування особливо популярний у східній кухні.