Крабовий торт – альтернатива улюбленому салату. Готуємо оригінальні і смачні крабові торти для святкового столу

Крабовий торт – це дуже модна зараз інтерпретація салату. Закуска виглядає шикарно, стане прикрасою столу і обов’язково порадує смаком. А приготувати її можна за різними рецептами.

Крабовий торт – альтернатива улюбленому салату. Готуємо оригінальні і смачні крабові торти для святкового столу

Тут зібрані популярні варіанти, які варті уваги.

Крабовий торт – загальні принципи приготування

Для торта можна використовувати всі ті продукти, які йдуть в салат. Це яйця, палички, рис, огірки, різна зелень, цибуля, кукурудза. Є варіанти з додаванням малосольної риби, грибів, кілька цікавих рецептів можна знайти трохи нижче. Для змазування продуктів зазвичай використовується майонез, іноді готуються соуси на його основі, вітається додавання спецій.

Популярні варіанти тортів:

1. З вафельними коржами. Вони мають нейтральний або навіть солонуватий смак, тонкі, ідеально підходять для прошарку начинки.

2. З розгорнутих паличок. Їх використовують у вигляді коржів. Важливо звертати увагу на палички при покупці, не всі з них можуть розгортатися.

3. З продуктів шарами. Зазвичай для складання використовують роз’ємну форму, згодиться і кондитерське кільце. Інгредієнти укладаються по черзі, утрамбовували. Після охолодження кільце прибирається, торт прикрашається.

Для прикраси крабового торта можна використовувати різні види зелені, часто роблять кульки з сиру з часником і паличками, можна просто відварити і нарізати перепелині яйця, вирізати квіточки з огірків або помідорів. Головне не забувати, що для оформлення потрібно використовувати ті продукти, які є всередині або добре поєднуються з основними інгредієнтами, доповнюють їх смак.