Як приготувати плов в казані

Як приготувати плов в казані? Старовинні рецепти приготування розсипчастого плову в чавунному казані: з різними видами м’яса

Як приготувати плов в казані

Плов – національне блюдо азіатських народів, а також персів і азербайджанців.

Головна особливість приготування плову полягає в тому, щоб він вийшов розсипчастим.

Ми розкриємо вам секрети приготування такого плову в казані!

Як приготувати плов в казані – основні принципи приготування

Основні інгредієнти – рис і м’ясо. М’ясо для приготування плову підходить будь. Це може бути курка, гуска, качка, індичка, кролик, і звичайно традиційні види м’яса – яловичина, свинина, баранина.

Рис, як правило, промивають під проточною водою і ненадовго замочують. Але в деяких рецептах для приготування плову в казані використовується вже зварений рис.

М’ясо або птицю нарізають невеликими шматочками, попередньо можна натерти часником і спеціями, особливо якщо ви взяли цілу тушку гусака, качки або курки. Чавунний казан сильно прогрівають на газу, потім наливають олію і ще прогрівають до потріскування. У добре прогрітий жир опускають шматочки м’яса і обсмажують. Тим часом нарізати цибулю, труть морквину, додають до м’яса. Продовжують тушкувати, підливаючи трохи води. Потім рівномірним шаром розподіляють рис (вода або бульйон повинні повністю покривати крупу). В серединку вставляють цілі зубчики часнику. Тушкують до готовності. І, звичайно, плов «любить» різноманітні види приправ і спецій!