Як і скільки варити макарони

Як варити макарони смачно повинні знати всі! Скільки варити макарони різними способами: у каструлі, для смаження, в молоці, в супі

Як і скільки варити макарони

Скільки і як варити макарони, щоб вони вийшли ідеальними?

Цікаве питання, яке мучить багатьох господинь.

У одних макаронні вироби злипаються, в інших виходять скляні, у третіх несмачні.

В чому проблема і як варити макарони правильно?

Як варити макарони – загальні принципи приготування

Ідеального рецепту і точного часу, скільки варити макарони просто не існує. Все залежить від сорту використовуваного пшениці, розміру виробів і обраного способу варіння. Але є загальні принципи, які допоможуть приготувати ідеально блюдо.

П’ять секретів ідеальних макаронів:

1. Перед приготуванням бажано вивчити інформацію на упаковці. Зазвичай там вказується час приготування. Але і воно приблизне.

2. Щоб макаронні вироби не злипалися, можна додати трохи масла ще при варінні у воду. Ну і, само собою, змастити готові вироби.

3. Звичайно, можна залити пачку виробів літром води і зварити. Але вважається, що для ідеальних макаронів потрібно не менше літра рідини на 100 грамів сухого продукту, незалежно від його розміру та форми.

4. Ніколи не економте на макаронних виробах. Якщо вони виконані з поганою пшениці, то домогтися смачного і ідеального страви складніше. А, між іншим, вартість різних видів рідко має дійсно велику різницю і сильно б’є по гаманцю.

5. Відразу після запуску макаронів у воду їх потрібно добре перемішати. Інакше вони обов’язково злипнутися.

Ці нехитрі поради допоможуть приготувати якісний гарнір або будь-яке інше блюдо. Але, як і скільки варити макарони, щоб вони не злиплися, вийшли смачними і акуратними?