Пшоняна кашу з гарбузом в мультиварці

Готуємо ароматну пшоняну кашу з гарбузом в мультиварці. Старі рецепти в новому світлі – каша з гарбузом в мультиварці

Пшоняна кашу з гарбузом в мультиварці

Пшонка з гарбузовим наповнювачем – спрощений варіант середньоазіатського страви, в приготуванні якого використовуються крупи і сухофрукти.

Переважно його готують, доповнюючи айвою, курагою, родзинками.

Легке згадка про нього є і в наших рецептах.

А ще гарбузову пшонку можна приготувати з м’ясом і отримати абсолютно несподіваний смак.

Пшоняна каша з гарбузом в мультиварці – загальні принципи приготування

• Готується пшонка в мультиварці дуже швидко і не вимагає особливих зусиль. Все що буде потрібно – «диво-каструлька» і продукти.

• Пшоняну кашу з гарбузом в мультиварці варять на молоці або воді. Молочні каші обов’язково злегка підсолоджують медом або цукровим піском. Часто пшонку доповнюють рисовою крупою. Така молочна кашка з гарбузом має легкий приємний банановий смак. Молочні каші варять не тільки з однієї гарбузом, нерідко в них додають сухофрукти (курагу і родзинки). На воді пшоняні каші з гарбузом в мультиварці готуються з засмажкою з цибулі або з м’ясом.

• Купуючи крупу, зверніть особливу увагу на її колір. Чим він яскравіше та насиченіше, тим смачніше буде приготоване блюдо. Крім цього, саме така крупа дозволить зробити пшонку розсипчастою. Не рекомендується брати пшоно, званий у побуті «дранец», і має характерний блиск, страву з нього може гірчити. Краще пшоно для готування в мультиварці – шліфоване.

• Для приготування можна брати будь-який сорт гарбуза. Перевагу краще віддати овочу з яскраво-оранжевою м’якоттю. М’якоть нарізають невеликими шматочками довільної форми або натирають на тертці. Подрібнений овоч варять разом з пшоном. Але для тих, хто не любить гарбузовий смак, є рецепт приготування в мультиварці, де гарбуз проварюється окремо, на пару.

• Пшонку в обов’язковому порядку перебирають, прибираючи в бік випадково потрапили камінчики, сміття та пошкоджені (з чорнотою) зерна. Після цього добре промивають під краном, виклавши на сито, і обсушують в ньому ж. Далі надходять згідно з рецептурою.

• Молочні варіанти страви обов’язково додають вершкове масло, це робить кашу пишніше і «наваристее». Його можна покласти під час приготування або після.