Курячі сердечка в сметані

Курячі сердечка в сметані – це фантастика! Сердечка курячі тушковані в сметані з цибулею, сиром, картоплею, грибами, томатом

Курячі сердечка в сметані

Курячі сердечка зі сметаною – страва з фантастичним смаком. Воно має м’ясним ароматом, дуже насичене і поживне. Але при цьому воно готується просто, складається з доступних і дешевих продуктів. Як виявилося, рецептів тушкованих курячих сердечок зі сметаною не так вже й мало. Продукт можна поєднувати з найрізноманітнішими інгредієнтами і отримувати завжди нове блюдо.

Курячі сердечка в сметані – загальні принципи приготування

Механічна обробка сердечок передбачає видалення прилеглих до органу трубочок. По суті, вони не заважають і можна готувати страву так, але з ними продукти виглядає не привабливо. Після видалення сердечка потрібно промити. Готувати можна цілком або подрібнити.

Як нарізають сердечка:

• поперек кружечками;

• навпіл уздовж;

• соломкою.

Сметану для гасіння можна використовувати в чистому вигляді або розбавляти водою. Також до неї можуть додаватися спеції, соуси, часник, томатна паста та інші продукти. В блюдо часто кладуть цибулю, моркву, гриби, картопля.

Готують сердечка зі сметаною на плиті, в духовці, в мультиварці. Зазвичай процес займає небагато часу. Для гасіння і запікання в середньому достатньо півгодини. Але якщо додаються інші продукти або приготування складається з декількох етапів, то процес може бути більш тривалий.