Каша «Дружба» в мультиварці

Каша «Дружба» в мультиварці з двох і більше круп. Коли всі гарніри приїлися – готуємо кашу «Дружба» в мультиварці

Каша «Дружба» в мультиварці

Немає межі досконалості – фраза знайома і побита, але абсолютно вірна. Комусь прийшла ідея приготувати страву з декількох круп – може заради цікавості, а може і з економії. Ну а на ділі вийшла чудова каша з добрим назвою – «Дружба».

Каша «Дружба» в мультиварці – загальні принципи приготування

• Чимало відома каша «Дружба» готується з двох і більше видів круп. Найбільш часто використовують рисову крупу і пшоно. Але нерідко страву готують, поєднуючи рис з гречкою, кукурудзяною крупою і перловкою.

• Крупи змішують в однакових пропорціях. Перед використанням їх обов’язково перебирають, промивають і ретельно просушують від залишків води. Час приготування кожної крупи різний і тому певні їхні види вимагають попередньої підготовки. Так, перлову перед готуванням бажано вимочити не менше 2 годин, кілька разів змінивши воду. При варінні рису з кукурудзяною крупою, для прискорення процесу приготування, так само рекомендується замочити обидва види в одній ємності на годину.

• Каша «Дружба» переважно солодке блюдо, яке готують на молоці або замінюють його водою. Для приготування молочного страви краще всього брати нежирне пастеризоване молоко. Його рекомендована жирність не повинна перевищувати 2,5%. Якщо ж беруть більш жирний продукт, то обов’язково розбавляють його водою. Молочну кашу підсолоджують і підсолюють на свій розсуд, додають вершкове масло. На молоці кашу «Дружба» часто варять з гарбузом або родзинками, який при бажанні можна замінити сухофруктами.

• Дуже часто кашу з рису і гречки на воді готують з грибами або м’ясом (нежирним фаршем).

• Готують кашу «Дружба» в мультиварці, використовуючи режими: «Молочна каша», «Гречка», «Плов» або «Каша». Гриби, овочі фарш обсмажують на опціях «Випічка» або «Смаження».